2018 Yazlık Kilim Modelleri

Evlerde bahar hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor bu defa sizlere En Beğenilen 2018 Yazlık Kilim Modelleri ni ve evinizin dekorasyonun da nasıl bir şıklık katacağından söz etmek istiyoruz. Yaklaşan sıcak yaz mevsiminde evimize serin ve ferah bir hava yansıtacak olan yazlık kilim modelleri, rengarenk desenleri ve modelleri ile eminiz sizlerin de beğenisini kazanacaktır.

Yaz dekorasyonları için adeta fazlalık olarak gördüğümüz yumuşacık ve yün dokulu halılar baharla birlikte yerlerini pamuk dokulu kilimlere bırakıyor. Saf pamuklu dokusu, zarif desenleri ve dekoratif modelleri ile evinizin her bölümünde başka bir şıklık olacak olan kilimler bu sezon çok daha renkli ve güzel görünüyor. Özellikle yazlık evlerin dekorasyonun da sıklıkla kullanılan dekoratif kilimler, son yıllarda hemen her tarz dekorasyonların aranılan parçası oldu diyebiliriz. Rengarenk Anadolu motiflerinin bulunduğu geleneksel tarz kilimleri, modern ve klasik tarza kadar bir çok dekorasyon stilin de kullanabilirsiniz.

Son yıllar da modern tarz dekorasyonlar da etnik figürler oldukça ilgi görüyor. Modern bir dekorasyona sahip iseniz bile bu güzel Anadolu kilimlerini modern tarza farklı bir yorum kazandırması için kullanmanızı öneririz. Hint ve Afgan kilimleri gibi daha bir çok farklı kültürlere ait kilim modelleri bulunuyor. Özellikle rengarenk çizgi desenlerinin olduğu yazlık kilim modelleri son yılların en çok ilgi gören tasarımları arasında yer alıyor. Kaşmir’in Toprak serisi de Yalvaç Perde Home Concept’ te sizleri bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir