HAKKIMIZDA


Dedemiz ve babamızdan bizlere miras kalan mesleğimizi, daima en iyiyi sunmak ilkesiyle sürdürmekteyiz. Birlikte oluşturduğumuz bu değeri, gelecek kuşaklara taşımak, temel ilkelerimiz olan doğruluk ve dürüstlüğün ışığı altında her zaman olduğu gibi kendimizle yarışarak, verdiğimiz sözlerin arkasında durarak, kendi çıkarlarımızı değil müşterilerimizin çıkarlarını göz önüne alarak devam ettireceğimize inanıyoruz.

Müşteri Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmak Ve İyileştirmenin Devamlılığını Sağlamak, Uygun Maliyetle Zamanında Kaliteli Bir Ürünü En Kısa Zamanda Müşterinin Kullanımına Sunmak Firma Politikamızdır. Müşterilerimize daha iyi ve daha hızlı hizmet sağlamak için hedefimiz her geçen gün kendimizi geliştirerek Eskişehir’in en önde gelen perdecisi olmaktır. Bu hedefe ulaşmak için insana ve en son teknolojiye yatırım yapmaktan, sürekli yenilenmekten vazgeçmiyoruz ve vazgeçmeyeceğiz.

Babamızdan devraldığımız bayrağı, daima en mükemmeli geliştirerek, sizlere sunmaya devam edeceğiz.

HİZMETLERİMİZ


Yalvaç Perde Concept olarak Perde Temizleme Hizmetini profesyonel kadromuz ile Eskişehir perde yıkama hizmeti vermekteyiz. Firmamız müşterilerimizin perdelerini temizlenmesinde de kaliteli ve hesaplı fiyatlarla hizmetimizi sürdürmekteyiz. Eğitimli ve uzman personelimiz tarafından perdeleriniz evinizden sökülerek yerinden alınır, yıkama ve ütüleme işlemlerinden geçtikten yırtık, sökük,veya çalışmayan bi aksanı varsa giderildikten sonra personellerimiz tarafından evinize ve ya işyerinize yeniden yerine montajı yapılmaktadır. Sizde Eskişehir’de perde yıkama hizmeti almak için talep formunu doldurabilir yada iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Zebra Perde Yıkama ,Stor Perde Yıkama

Eskişehir perde yıkama zebra perde yıkama konusunda eskişehir’de profesyonel yıkama hizmeti vermektedir zebra perde bildiğiniz gibi yıkaması çok zahmetli ve uzun süren bir işlemden geçmektedir zebra perde yıkama da perdeniz yalvaç perde yıkama güvencesi altındadır herhangi bir deforme bozulma riskine karşı perdelerinizi yenisi ile değiştiriyoruz ayrıca zor bir sitem olan zebra perdeleriniz ve tüm perde çeşitleriniz özel eğitilmiş tecrübeli elemanlarımız tarafından büyük bir özen ile yerinden söküp ve temizlenme aşamasından sonra yerine takılmaktadır.

Ultrasonik Perde Yıkama (Eskişehir’de tek )

Ses dalgaları ile perde kumaşının derinlemesine işleyen, kumaşı zedelemeden eşsiz temizleme sağlayan Ultrasonik Yıkama Sistemi ile Perde,

Eskişehir Perde Yıkama ,Yalvaç ​Perde​ Concept’de ​Yıkanır.

Perdeleriniz Ev ve Ofislerinizden alınıp,tertemiz yapılıp,montajı yapılarak teslim edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir