Ertuğrulgazi Mah.Çilem Cad.no :49 TEPEBAŞI/ESKİŞEHİR.
Telefon: 0 850 339 95 82
Telefon: 0 222 205 38 82

Bahçelievler Mh. Seylap Cd. No: 45 Tepebaşı/ESKİŞEHİR
Telefon: 0 222 322 65 58

Güllük Mh. Sakarya2 Cd. No: 37/B Tepebaşı/ESKİŞEHİR
Telefon: 0 222 322 09 79

Akarbaşı Mh. Atatürk Bulvarı No: 123/A Odunpazarı/ESKİŞEHİR.
Telefon: 0 222 220 64 74

Yalvaç Perde Konsept Koleksiyonuna Eklediği Yeni Markalarla Göz Dolduruyor

Daima en iyi hizmeti hedefleyen Yalvaç Perde Konsept, geniş koleksiyonuna yeni markalar ekleyerek büyümeye devam ediyor. Son olarak Vakko, Versace, Persan, Taç ve Demorhome markalarını bünyesine katan firma, yüzlerce farklı ürün seçeceği ile göz dolduruyor. Ev tekstili sektörünün parlayan yıldızlarından biri olan Yalvaç Perde Konsept, yüzlerce farklı tasarımı en iyi şekilde ve titizlikle işleyerek dekorasyon taleplerini karşılıyor. Kalite ve estetiğin bir araya geldiği perde ürünlerini koleksiyonuna ekleyen Yalvaç Perde Konsept, bu anlamda sıra dışı tasarımları beğeninize sunmaya devam ediyor. 
Eskişehir perde mağazaları arasında en ayrıcalıklı konumda yer alan ekip, dekorasyonun ve iç mekan tasarımının en önemli unsurlarından biri olan perdeyi, sıra dışı bir kalite ve müşteri memnuniyeti ile bir araya getiriyor. Bu amaçla yeni bir atılım gerçekleştiren ekip, geniş ürün skalasını büyütmeye devam ediyor. Klasik ve şık stili bütünleştiren Vakko, estetik nitelikleriyle göz dolduran Versace, gelenekseli modernle bütünleştiren Taç, retro stili oryantalist desenlerle buluşturan Demor Home, özgünlüğü canlı renklerle harmanlayan Persan markaları artık Yalvaç Perde Konsept bünyesinde yer alıyor.
Eskişehir’in dekorasyon alanında yükselen firmalarından olan Yalvaç Perde Konsept, uygun maliyetle kaliteli ürünleri kullanıcının hizmetine sunarken profesyonel kadrosu sayesinde başarının artacağına vurgu yapıyor. En prestijli perde markalarını en iyi şekilde işleyen Yalvaç Perde Konsept, aksesuarlardan jaluziye, stor perdelerden motorlu perdelere kadar değişen bir çeşitlilikte hizmet veriyor. Perde sektöründeki en son gelişmeleri yakından izlemenin gerekliliğini öne çıkaran ekip, tüm yenilikleri kullanıcının ihtiyaçları ile buluşturuyor. 
Pek çok farklı zevke ve stile hitap eden perdeleri ile tasarım ve dekorasyonun önde gelen markalarından biri olan Yalvaç Perde, perdenin büyülü dünyasını keşfetmenize yardımcı oluyor. Türkiye’de ev tekstili sektörünün lider kuruluşları arasında yer alan markaları bünyesinde barındırdığı için farklı kampanyalar ile pek çok farklı kesimden müşterinin dekorasyon ve tasarım ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. Bu anlamda daima belirli bir standartın üzerindeki kalitede ürünleri en hızlı şekilde sonuca ulaştıran Yalvaç Perde, müşteri memnuniyetini olmazsa olmaz kriterlerden biri olarak ilke edinmeye devam ediyor.